Увага 101 Застерігає!

Увага 101 Застерігає!


ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ !


    Близько 80 відсотків пожеж виникає в житлових будинках громадян і більшість з них по вині самих жителів, які порушують правила пожежної безпеки.

    Наслідки пожеж в житловому секторі - загибель людей, а також тварин та птиці, знищення житла та матеріальних цінностей.

    Не дозволяйте дітям гратися із сірниками, зберігайте сірники в недоступних для дітей місцях.

Топлення печі повинно проводитись тільки дорослими.

   Перед початком опалювального сезону перевірте стан опалювальної системи, при необхідності проведіть її ремонт.

   На горищах усі димові труби й стіни, в яких проходять димові канали, повинні бути відштукатурені та побілені, димоходи очищені від сажі.

   Не розпалюйте печі бензином, дизельним пальним - це дуже небезпечно.

Не перегрівайте печі, не ставте впритул до неї меблі, інші горючі предмети.

   Сушити й складати на печах одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали - небезпечно. Перед топочним отвором не повинно бути дров, палива та інших горючих матеріалів.

   Не допускайте паління та використання відкритого вогню в підвалах, хлівах, на горищі та в приміщеннях, де зберігаються горючі матеріали.

   Не відігрівайте замерзлі труби опалення, водопостачання та каналізації відкритим вогнем, використовуйте для цього пару, гарячу воду або пісок.

   Не допускайте перевантаження електромережі.

   Не допускайте експлуатації несправної електромережі.

   Побутові електронагрівальні прилади не встановлюйте біля горючих Заправку автомобіля, миття запчастин бензином необхідно проводити на відкритих майданчиках.

   Не зливайте відпрацьовані нафтопродукти в каналізацію та біля гаражу.


Пам'ятайте, що пожежу легше попередити ніж, погасити.


    Баришівською дільницею Переяслав-Хмельницької ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз» з 31.01.2018р. по 06.02.2018р. проводилось, згідно затвердженого графіка, планово-технічне обслуговування (ПТО) внутрішньобудинкового газового обладнання, відповідно до п.5.4 «Правилами безпеки систем газопостачання», «Положення про порядок технічного обслуговування» та договірними відносинами між абонентом та Переяслав-Хмельницької ФЕГГ.

    Виконання даних робіт направлено перш за все для забезпечення надійного та безаварійного газопостачання осель при використанні природного газу.

При виконанні ПТО виявлене слідуюче:

- жителями не забезпечений доступ працівників до внутрішньобудинкових систем газопостачання для виконання робіт з технічного обслуговування; ( п.5.10 « Правил систем газопостачання»)

- втручання в роботу внутрішньобудинкових систем газопостачання без узгодження з виконавцем ( п.5.5 «Правил систем газопостачання»)

- жителі не допускають до відключення приладів та апаратів з несправною автоматикою безпеки;(п.5.7; п.5.8; «правил систем газопостачання»)

    Враховуючи зазначене вище, просимо Вас, провести серед населення роз’яснювальну роботу щодо необхідності забезпечення перевірок спеціалістами Баришівської дільниці Переяслав-Хмельницької ФЕГГ, а також допущенню фахівців нашого товариства до помешкань громадян для проведення ПТО.

    Застерігаємо Вас, не дотримання правил, а саме неправильна експлуатація газових приладів ,газових лічильників і поганий догляд за ними може привести не тільки до вибухів і пожеж, але й до смертельних випадків.

  • Не 
подобається
  • 0
  • 
Подобається