⇓ Назад ⇑ Вгору

Шановна громадо!!! Вітаємо Вас!!!

Шановна громадо!!! Вітаємо Вас!!!
Шановна громадо!!! Вітаємо Вас!!!
З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!!!

    23 серпня 2004 року Указом Президента України на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України було встановлено святкування Дня Державного Прапора України, що є символом країни та втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.

    З проголошенням незалежності України, 24 серпня 1991 року, втілилась в реальність мрія народу нашої держави про вільний і самостійний розвиток.

    Не зважаючи на непростий для нашої Батьківщини час, незалежність сприяє утвердженню патріотизму, надихає на добрі справи задля розбудови України як демократичної, правової, соціальної і економічно міцної держави, що займатиме гідне місце серед світової спільноти.

    В цей урочистий день від щирого серця бажаємо всім сили і енергії, здоров’я і оптимізму, миру і достатку, злагоди та щедрої долі!

    Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

З повагою!

Голова Волошинівської сільської ради Лариса Макаренко

Виконком Волошинівської сільської ради

  • Не 
подобається
  • 0
  • 
Подобається