⇓ Назад ⇑ Вгору

День працівників харчової промисловості

День працівників харчової промисловості

З днем харчової промисловості!!!

Це свято вважає відносно молодим у нашій країні, так як вперше його почали відзначати тільки в 1995 році згідно з Указом президента України від 8 серпня.

Примітно, що дата святкування Дня працівників харчової промисловості в Україні припадає майже на той же період, що і дата, проголошена в 1979 році Всесвітнього дня продовольства, який відзначається 16 жовтня. А за часів Радянського Союзу День працівників радянської харчової промисловості з 1966 року також святкувався в третю неділю жовтня.

Необхідно відзначити, що харчова промисловість нашої країни - це більше тисячі великих, середніх і малих підприємств різної форми власності, які виробляють майже 20% від загального обсягу промислової продукції. Найбільша частина реалізованої продукції - це м'ясні і молочні продукти, хліб і хлібобулочні вироби, жири, напої, а також тютюнові вироби.


Від щирого серця вітаємо із професійним святом - Днем працівників харчової промисловості.

 

Від вашої невтомної праці, професіоналізму та сумлінності безпосередньо залежить добробут і якість життя кожного українця. Сьогодні продукція вітчизняної харчової галузі стала справді конкурентоспроможною й успішно задовольняє потреби споживачів як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

Переконані, що ви й надалі докладатимете всіх зусиль для нарощування виробництва, оновлення асортименту та поліпшення якості продуктів відповідно до світових стандартів.

 

Бажаємо вам міцного здоров'я, щастя, достатку та нових трудових звершень на благо України.


З найкращими побажаннями!!!

Виконком Волошинівської сільської ради

  • Не 
подобається
  • 0
  • 
Подобається