⇓ Назад ⇑ Вгору

З Днем ракетних військ і артилерії України!!!

З Днем ракетних військ і артилерії України!!!


З Днем ракетних військ і артилерії України!!!

Офіційно свято було засновано Указом Президента у 1997 році. Ракетні війська і артилерія входять до складу Сухопутних військ Збройних Сил України.

У День ракетних військ і артилерії прийматимуть привітання військовослужбовці ракетних і артилерійських бригад і підрозділів реактивної артилерії. Всі, хто пов'язаність язаний з роботою з'єднання з'єднань оперативно-тактичних і тактичних ракет, з'єднання єднань і частин гаубичної, гарматної, реактивної та протитанкової артилерії, артилерійської розвідки, мінометних підрозділів і підрозділів протитанкових керованих ракет.

Артилеристів не даремно називають «богами війни». Ракетні війська і артилерія – це основна вогнева сила у військових операціях, що забезпечує 2/3 обсягу завдання з вогневого ураження ворога.

Одні назви комплексів, які знаходяться на озброєнні українських підрозділів РВіА, звучати, як пісня. Реактивні системи залпового вогню «Смерч», «Ураган», «Град», самохідні гармати «Гіацинт», «Піон», «Акація» і «Гвоздика», протитанкові засоби «Штурм» та «Рапіра».

Ми вітаємо всіх офіцерів, прапорщиків, курсантів, військовослужбовців-контрактників і «строковиків», працівників оборонної промисловості, ветеранів війни, праці та Збройних Сил України – всіх, чия робота і життя пов'язані з ракетними військами й артилерією.

З найкращими побажаннями!!!

Виконком Волошинівської сільської ради

  • Не 
подобається
  • 0
  • 
Подобається