‘’Мамо, я для тебе сьогодні з небес усміхнуся’’


‘’Мамо, я для тебе сьогодні з небес усміхнуся’’

14 жовтня - День захисника Вітчизни, День українського козацтва і свято Покрови Пресвятої Богородиці співпали не лише в даті, вони нерозривно пов’язані у житті. Це - день перемоги, міцності духу та сили.
Цього дня у приміщенні Волошинівської сільської ради вітали представників родин Полуцьку Н.Г., Лужевську Н. І., Желтову Л. Ю., чиї сини загинули у зоні АТО.
Сільський голова Макаренко Л.В. привітала всіх зі святом, подякувала за синів, за справжніх патріотів, які віддали найдорожче- своє життя за Україну, за мир і стабільність.
Учні старших класів Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського читали вірші наших земляків Ганни Дудки та Василя Цілого, присвячені пам'яті Руслана Лужевського, Олександра Полуцького та Максима Желтова.
Привітати родини загиблих учасників АТО прийшли також вихованці дитячого садочка ‘’Волошка’’ (завідуюча У.В.Квичола). Вони ще зовсім маленькі, але своїми віршиками запевнили, що в майбутньому також будуть справжніми захисниками, берегтимуть мир і спокій на рідній землі. А в знак поваги подарували кожній мамі букетики квітів, які виготовили своїми руками.
Директор навчального закладу Прядка Л.Т. пригадала все про своїх вихованців Руслана та Олександра від першого до останнього класу, адже вони росли на її очах і більше часу проводили в школі. Дуже хороші були хлопці. І хоч Максим переїхав у Борщів недавно, але встиг зарекомендувати себе з хорошої сторони. І коли запрошували в школу завжди приходив, але виступати відмовлявся, сказав: «Повернемося, все розкажу». Не судилося, життя обірвалося зовсім рано.
Наші герої-земляки до останнього подиху залишалися вірними присязі, ціною власного життя захищаючи рідну землю. Їхні душі полинули до героїв Небесної сотні і там з небес вони як янголи-охоронці оберігатимуть рідну землю.
Мамо, я живий

Ти тільки не плач

Прости. Я лише хотів миру

Не жалій, що не вернувся

Не кляни ворогів

Нехай судить їх бог

Мамо, я для тебе сьогодні

З небес усміхнуся.

Для матерів вони назавжди залишилися живими, але шкода що ніколи не переступлять батьківський поріг, а приходитимуть до них лише в снах.скачать dle 12.1
  • Не 
подобається
  • +1
  • 
Подобається